Oh Darling, Let’s Be Adventurers…

Koniec roku to czas podsumowań… Ja odhaczam kilka pozycji z bucket list i snuje plany na przyszły rok….

A dziś Mój Drogi Czytelniku! (w ostatni dzień tego roku) zabieram Cię w podróż! Pakuj się! Weź tylko to co najpotrzebniejsze… Ciepła herbata, świąteczna piżama, kot u boku i jesteś gotowy! (Jeśli pod ręką znajdziesz jakiś kawałek ciasta nie zastanawiaj się ani chwili!)

Trochę się już znamy więc wiesz, że kocham podróże, „cierpię” na wanderlust* i nie mogę się już doczekać kolejnych wypraw!

Dziś dziele się z Tobą moją listą, która mnie inspiruje! Podróżniczy must have! (Na szare, długie wieczory). Mam nadzieję, że Ty znajdziesz coś dla siebie!

Krzysztof Gonciarz – mistrz narracji i pięknych ujęć. Podróżnik, vloger. Mieszka w Japonii. Lubi kimchi… Dużo smacznych momentów!

Podróże Busem Przez Świat – Karol Lewandowski razem ze swoją żoną Olą od prawie 10 lat podróżują po świecie starym kolorowym busem. Odwiedzili już ponad 50 państw na 5 kontynentach, a relacje z tych podróży możesz oglądać na ich kanale.

Globstory – Kaja Kraska, prowadzi kanał lifestylowy, a jej stylem życia są podróże. Masa ciekawych wskazówek jak podróżować solo!

Gdzie bądź – Zońka i Pioter Jurkowscy i Dron Dżonson. “A JAKBY TAK RZUCIĆ TO WSZYSTKO I WYJECHAĆ GDZIE BĄDŹ?” Dużo humoru, dalekich podróży i ciekawych historii.


Weronika Truszczyńska – od 2015 roku prowadzi kanał na YouTube, poświęcony życiu w największym mieście Chińskiej Republiki Ludowej, czyli Szanghaju. Kolorowa, barwna, nietuzinkowa.

 

Zainspirowany?! Nie ma na co czekać planuj swoją podróż!

*the wish to travel far away and to many different places – z angielskiego language chce/marzę/pragnę podróżować daleko i do wielu różnych miejsc!Autor: Magdalena Mieszawska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *